Spannendverhaaltje.nl

Mijn schoonmoeder

-
21-08-2010
Het is een mooie door de weekse dag, Arie had een dagje vrij genomen. Hij was de stad in geweest en had een DVD-camcorder gekocht. 's Middags liep hij naar het huis van zijn vriendin om zijn nieuwe aanwinst te laten zien. Zoals gewoonlijk liep hij via de achter deur het huis in. Hij deed zijn schoenen uit en liep via de garage de keuken in. Hier was niemand aanwezig. Arie liep richting de kamer maar ook hier was niemand, zachtjes liep hij naar boven om te kijken of zijn vriendin op haar kamer was.
Daar aan gekomen was het ook stil. "O, ja dacht Arie, het is ook zo, ze moest nog een project inleveren op school." Arie keek rond in haar kamer en zag een stapeltje kleren liggen. Hij liep er heen en zag een stringetje van haar liggen. Hij pakte het op en rook in haar kruisje. Arie snoof haar geur op en kreeg al stijve met de gedachte aan haar lekkere kutje. Arie haalde zijn stijve lul uit zijn broek en met de string onder zijn neus trok hij zijn eige langzaam af. Toen Arie bijna moest spuiten hoorde hij zacht iets van beneden. Snel borg hij zijn lul in zijn broek en sloop zachtjes naar beneden waar het geluid vandaan kwam. Zonder geluid te maken kwam hij beneden aan en keek om het hoekje. Arie zag dat de slaapkamer deur van zijn schoonmoeder op een kier stond. Door de kier zag hij haar naakt liggen op de rug met op getrokken knieën.
Arie pakte zijn camcorder en begon haar te filmen. Zijn schoonmoeder ( Anna) lag haar eige te vingeren. Anna was 45jaar, was aan de stevige kant, flinke borsten met stijve tepels. En tot zijn verbazing was haar schaamhaar netjes bijgewerkt. Haar schaamlippen glinsterden van haar sappen. " Mijn vriendin heeft het niet van een vreemde, zo nat te zijn." dacht Arie bij zich zelf. Met een gigantische stijve was hij nog steeds aan het filmen. Arie zag hoe Anna naast haar greep en een vibrator pakte. En zonder pardon schoof ze deze 25cm zo naar binnen. Een kreun kwam uit haar mond en Anna bewoog de vibrator in en uit haar kut.
En Arie hoorde de soppende geluiden. Zachtjes opende hij de knopen van zijn broek en haalde zijn lul te voorschijn. Via het LCD-schermpje zag hij dat alles goed op beeld kwam.
Anna was haar borsten aan het masseeren met één hand en met de andere bewoog ze de vib. Haar gekreun en gehijg werd steeds heviger en niet veel later kwam ze met haar kont van het bed, kreunde en kwam al spuitend klaar. Bezweet bleef Anna nog even liggen, ze ging rechtop zitten. Streelde nog even over haar lipjes en stond op. Arie zag dat ze een handdoek pakte en richting de deur kwam. Arie ging snel om het hoekje staan en hoorde dat Anna naar de douche liep. En niet veel later hoorde hij het water op de grond kletteren. Heel langzaam liep hij met zijn broek op de knieën naar de deur die ze ook niet dicht had gedaan.
Arie keek naar binnen en zag dat Anna met de rug naar de deur stond. Zachtjes kleede hij zich uit en zette de camcorder op de brede wastafel met de lens op Anna gericht.
Anna had niks in de gaten door het geluid van het water. Arie sloop dichter bij en pakte haar van achteren beet. Anna schrok zich te pletter en van schrik kon ze geen woord uit brengen. Arie drukte zijn stijve lul in haar bilnaad en met zijn handen greep hij haar borsten in zijn handen. "Geen geluid, anders doe ik je wat!" Anna wist niet hoe ze het had, stond zijn schoonzoon naakt bij haar in de douche met een stijve lul.
"Was het lekker op bed, vieze slet! Ik heb je wel gezien hoe je je eige hent liggen klaar maken op je vibrator!" Met het schaamrood op haar kaken keek ze hem aan. Anna had ook niet in de gaten dat alles gefilmd werd.
Arie begon in haar bilnaad droog te neuken en kneep zachtjes in haar borsten en tepels. "Nee, niet doen! Alsjeblieft hou op!" Maar Arie was zo geil geworden van het alles, dat hem niks meer kon schelen. Met een hand ging hij naar haar kutje en masseerde haar klit. "Nee, nee, hou op!" Huilde Anna nu, nu ze in de gaten kreeg wat hij wilde. Arie draaide haar om en gebood haar op de knieën. Hij hield zijn stijve lul voor haar lippen en siste "Mond open, hoer!" Anna weigerde dat en Arie pakte haar bij de kaken beet zodat ze wel haar mond open moest doen. Hij drukte zijn lul in haar mond, pakte haar hoofd aan beide kanten beet met zijn handen en begon haar mond te neuken. Soms tegen het kokhalzen van Anna. "Zuigen en gebruik je tong!" Met moeite deed ze het en met tranenin haar ogen deed ze wat hij zei. Arie voelde zijn zaad in zijn ballen koken en niet veel later spoot hij het zaad in haar mond. Anna verslikte zich door het vele zaad dat Arie spoot. Langs haar mondhoeken zag hij zijn sperma naar buiten komen. Hij trok zijn lul uit haar mond en door zijn geiligheid bleef deze stijf naar voren staan. Hij tilde Anna op en zei"Mond open!" Arie zag dat ze toch alles had door geslikt en gaf haar een kus op de mond. Hij probeerde haar te tongen maar Anna draaide snel haar hoofd weg. Arie gaf haar een tik in het gezicht en van schrik en tranen liet ze weer alles over haar heen komen. Wild tongde Arie zijn 45 jarige schoonmoeder.
"Ga liggen op je rug, geile slet!" En Anna ging op haar rug liggen op de tegels van de douche. "Benen wijd!" Siste hij haar toe en ging tussen haar benen zitten. Met twee vingers schoof hij in haar kut. "Zie je wel, je bent nat, hoer!" En zonder pardon schoof hij er een derde vinger naar binnen. "Nee!!! Hou op! Echt ik zal niks zeggen!" Huilde Anna. Met drie vingers in haar rijpe kut en zijn duim over haar klit gleed hij in en uit. Anna bogon toch zwaarder te ademen. Ze wilde niet, dit kon niet. Maar ze kon er niks aan doen. Haar klit was zo gevoelig. Arie merkte aan het knijpen van haar kutspieren dat ze ging komen. Hij bukte en begon haar klit te likken. Anna hijgde zwaar en door de vingers en tong kwam ze voor de eerste keer klaar. Arie ging maar door en niet veel later begon Anna ongecontroleerd te schudden. En net als op bed kwam ze spuitend klaar.
Arie zoog zich vast aan haar klit en ging maar door. "Hou op, alsjeblieft, hou op. Ik kan niet meer!"Huilde Anna. "Je vind het wel lekker! Geil wijf van me!"Zei Arie tegen haar.
Arie ging op haar liggen en met één ferme stoot gleed hij haar kut in. "Neeee!!!" Maar het was te laat, Arie zat al in haar. Wild stootte hij in haar kut en wonnde haar helemaal uit. Onder het stootten zag hij Anna's borsten geil heen en weer bewegen. Arie zoog zich vast aan een stijve tepel. Hij schoof zijn armen onder haar benen door zodat haar benen nu op zijn schouders rustte en zo nog dieper in haar kut kon komen. Arie tongde haar en zag haar tranen in de ogen. Arie voelde voor de tweede keer zijn ballen koken en dat merkte ook Anna.
"Niet in me klaar komen! Ik ben niet meer aan de pil!" Maar het was te laat. Met nog een stoot spoot hij in haar baarmoeder. Anna voelde hoe het zaad zich verspreide in haar. En zonder dat ze wilde kwam ze weer tot een orgasme.
Arie trok zijn lul uit haar kut en liet Anna zijn lul schoonlikken. Toen hij het genoeg vond spoelde hij zijn eige af onder de douche. Anna kroop huilend in de hoek en maakte zich klein. Arie zag hoe zijn sperma tussen haar schaamlippen vandaan kwam.
"O, ja. Alles staat op film, van het spelen met je vib tot het klaar komen dat ik je geneukt heb." En hij wees naar de wastafel. Arie kleede zich aan en ging huis. Thuis gekomen deed hij het DVD-schijfje in de DVD-speler en bekeek wat hij filmde. Echt alles was goed gelukt.
's Avonds ging hij weer naar zijn vriendin, ze was nu wel thuis. Toen hij weer de keuken in liep stond Anna bij het aanrecht. Haar man zat in de kamer en mijn vriendin was al boven. Arie ging achter haar staan en drukte zijn kruis tegen haar billen. Anna zei niks, Arie streelde nog even snel haar borsten en voelde stijve tepels.
"Je bent geil he!" Draaide van haar weg, zei zijn schoonvader gedag en liep naar boven. Boven aan gekomen liep hij de kamer in van zijn vriendin. Gaf haar een langdurige tongzoen. "Ik weet niet wat het is, zei ze, maar moeder doet wat vreemd." "Is dat zo? Ik heb niks gemerkt toen ik binnen kwam." Arie stond achter haar pakte zachtjes haar borsten vast onder haar losse T-shirt en kustte in haar nek.
"Blijf je vanacht slapen?" vroeg ze me en keek geil in zijn ogen. Arie knikte dat dat goed was. "Top, ik zal het mijn moeder zeggen!"
Aantal keer gelezen:
470
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)