Ik had al een poosje een oogje op Maaike, m’n collega van de personeelsafdeling. Ik zag haar helaas maar een paar keer per dag als ze naar de loods toe kwam om te roken. Jeetje, wat was zij lekker zeg. Niet een echt mooi meisje, maar volgens mij wel eentje die helemaal gek en geil is van een stijve lul. Ze is een beetje mollig maar dat probeert ze te verbergen door hele strakke broeken aan te trekken, dus d’r kontje is altijd goed zichtbaar, een lekker volle kont. Voor de rest heeft ze een paar lekkere grote tieten en is ze net als ik in d’r begin twintig jaar. Je kan wel zien dat ze mollig is, want onder die grote tieten van d’r zitten een paar zwembandjes en ook d’r gezicht is een beetje bollig. Maar, zoals ik al zei, volgens mij lust ze wel graag een lekker harde lul. Ze heeft alleen al verkering en woont ook al samen. Gelukkig voor mij is ze een meisje dat een beetje aandacht te kort komt en dat is flink te merken. Ze is over enthousiast tegen de meeste mannen en met haar strakke broeken trekt ze ook veel aandacht.
In de loop der tijd hadden we wel een goede band gekregen en ze vertelde me dat het met haar relatie niet echt lekker liep. Of dit nou een zielig verhaal was of niet, ik rook een kans om haar eens te gaan versieren. De band die we hadden werd steeds meer vertrouwder en zij bleef maar praten over d’r vriend z’n slechte eigenschappen en dat hij nooit thuis was en bla bla bla. Zo bleef het een tijdje doorgaan en ik bleef maar beamen dat hij dat allemaal niet kon maken en dat verdiende ze niet en dat soort dingen meer. Voor de rest werden we ook steeds handtastelijker naar elkaar. Het was een knuffel als we elkaar zagen, of ze ging me ineens staan te masseren toen ik zei dat ik een stijve nek had, en 3 zoenen als ze naar huis ging ’s avonds, m’n hand op d’r billen terwijl we die 3 zoenen gaven, en zo ging het steeds verder en brutaler.
Het was zomer en Maaike kwam zich beklagen dat ze deze week helemaal alleen was want d’r vriend ging een weekje naar Ibiza met z’n vrienden. Ze kon niet begrijpen hoe hij haar maar gewoon kon thuis laten en ze mocht wel mee maar dan was ze wel met 5 mannen op vakantie en daar had ze ook geen zin in en bla bla bla. Dit was m’n kans. “Ah, dan kom ik wel een keer bij je eten deze week”, zei ik. Dat leek Maaike wel gezellig en dat moest dan gelijk maar vanavond gebeuren. En zo geschiedde.
’s Avonds reed ik achter haar aan naar d’r huis. Daar aangekomen gingen we naar binnen en ik kreeg wat te drinken aangeboden. “Maak het jezelf gemakkelijk”, zei ze, “Ik ben zo terug”. Ik ging op de bank zitten en keek rustig d’r huiskamer rond. Weinig boeiends maar ik had stap 1 bereikt, ik was bij Maaike thuis en we waren samen. “Hoe vind je het?”, klonk het achter me. “Het ziet er leuk uit”, zei ik terwijl ik me omdraaide. Daar stond Maaike in bikini. Wow!! Wat zag ze er geil uit zeg. Ze had d’r haar opgestoken, d’r grote tieten in een veel te klein topje gepropt en d’r dikke billen zaten ook veel te strak in d’r stringetje. Haar zwembandjes vielen ineens niet meer zo op door d’r strakke pakje. En door dat te strakke spul kwam mijn paal in leven. “En jij ziet er ook leuk uit zo!!”, schreeuwde ik bijna uit. “Ja?”, vroeg ze, “Vind je het goed staan?”. “Tjezus meisje, als ik jouw vriend was zou ik je nooit alleen thuis achter laten!”, riep ik uit. “Hahahahaha”, lachte ze terwijl ze me wat toewierp, “Hier, trek aan, deze is wel jouw maat denk ik”. Ik bekeek de zwembroek die ze me had gegeven, hij leek me aan de strakke kant maar dat was misschien wel haar bedoeling ook. “Je kan je boven wel omkleden”, zei ze, “loop maar mee, dan zal ik het je laten zien”. Ik liep achter haar aan naar de badkamer. Lekker dicht achter d’r dikke billen de trap op deed mijn paal niet kleiner worden, integendeel!! “Hier is de badkamer. Ik wacht wel even, dan zal ik je straks de rest van het huis laten zien”. Zo gezegd, zo gedaan. Pffff, wat een geil lijf had ze in dat strakke pak. Goed, in de paar minuten dat ik me had omgekleed was het me gelukt m’n paal iets te laten verslappen. Hij was nog wel gezwollen maar niet meer stijf. Even goed was de bobbel wel goed te zien in de zwembroek.
Ik stapte de badkamer uit. “Laat je kleren daar maar liggen hoor”, zei ze terwijl ze die uit m’n handen pakte en op de wasmand neer legde. “Die broek staat jou veel beter dan die vent van mij”, zei Maaike terwijl ze m’n zaakje eens goed bekeek, “Kom, dan beginnen we op zolder!”. En daar gingen we weer een trap op, weer volop zicht op d’r dikke schudde billen. En weer de reactie beneden. “Nou, hier is het dus eigenlijk nog een rommeltje”, begon ze, “Het logeerbed, de wasmachine en droger en het begin van wat een bureau moet worden”, wees Maaike de kamer rond. “Mooi bureau”, zei ik terwijl ik naar de plank met de vier poten eronder wees, en per ongeluk sloeg ik met m’n hand langs d’r billen tegen d’r borst. “Hahahahaa!”, lachte ze, “Tja, dat moet m’n geweldige vriendje nog allemaal afmaken hier”. Terwijl ze kamer rond wees, draaide ze zich met d’r billen langs m’n zaakje. Het waren deze kleine aanrakingen die nu de spanning deden oplopen en dat was voelbaar. “Jezus”, zei ze terwijl ze voorover bukte, “Even deze rommel oprapen hoor”. Wat een bil partij zeg! Wat een grote billen!! Tering zeg! En wat een lekker poesje zat daar tussen die spleet. Een geschoren poesje want ik zag wat stoppeltjes. “Zo”, zei Maaike en stond weer op, “Zullen we weer naar beneden gaan?”.
Voordat ik wat kon zeggen liep ze alweer te trap af. Ik bedacht me alleen maar dat ik d’r zou gaan pakken vandaag. En dan goed ook! Voor nu volgde ik haar weer de trap af. Halverwege stopte ze ineens en draaide zich om. “Oh, wil jij even ….”, stokte ze. Ze keek recht naar m’n opgezwollen zaakje en wist niet meer wat ze wilde vragen. Ze keek me aan, “Deze broek staat jou echt onwijs veel beter!!” en ze streelde langs m’n been omhoog. Toen draaide ze zich om en liep verder de trap af. Ze ging de badkamer in. “Even m’n haar doen hoor”, zei ze. En ze ging uitbundig voor de spiegel d’r haar staan doen. Terwijl ze met d’r haar bezig was dansten haar dikke tieten rond en hadden dus al snel mijn volle aandacht. Ze kwam naar me toe gelopen terwijl ze nog steeds met d’r haar aan het frommelen was en dus zwabberden haar lekkere tieten nog steeds alle kanten op. “Vind je m’n bikini echt mooi?”, vroeg ze nog een keer. “Echt wel!!”, zei ik vol enthousiasme terwijl ik haar bleef bekijken. “Gelukkig maar”, zei zei, “Ik was wel een beetje bang dat het me niet zo zou staan toen ik het kocht”. Ongelofelijk lekker zag ze eruit, maar ja, wat wil je als d’r tieten er bijna uitspringen, d’r poesje net aan bedekt is en d’r lekkere dikke billen nagenoeg bloot zijn. Ze zat nog steeds met d’r handen met haar te rommelen en ik had het niet meer.
Ik trok de brutale schoenen aan, pakte d’r beet en begon d’r heftig te zoenen. In tegendeel tot wat ik dacht, maar in verwachting tot wat ik hoopte begon ze me gelijk terug te tongen. We tongen met veel geilheid en passie en maar vooral met veel geilheid. Ik trok als een bezetene haar bikini uit en zij rukte de zwembroek van m’n kont af en begon aan m’n lul trekken. M’n paal reageerde heftig bij haar aanraking en in no-time had ik een snoei harde lul. Mijn handen gleden ondertussen over d’r kont en knepen in d’r grote tieten. Ik begon stoot bewegingen te maken terwijl Maaike me aan het trekken was. Mmmmm, wat was dit vreselijk lekker zeg. Ik zou Maaike wel eens zo goed een beurt geven dat ze haar vriend wel een eeuwige vakantie met z’n vrienden gunde! Ik zou d’r eens gaan nemen zoals een geile meid als zij met een slechte vriend het verdiende. Ik zakte iets naar beneden en greep d’r grote tieten beet en begon ze als een bezetene te likken, kneden en zuigen! “OOOOOhhhhhh”, kreunde Maaike, “oohhhhhhhhh”. Tering zeg, als ze dit al lekker vond… Maaike woelde door m’n haar heen en gaf zich helemaal over aan d’r eigen vreselijke geilheid!
Ik duwde Maaike naar achteren tegen de muur aan, trok d’r kleine broekje helemaal uit, gooide het weg, trok een been omhoog, sloeg dat over m’n schouder en ging met d’r kutje aan de slag. In eerste instantie vingerde ik d’r alleen maar, maar de reactie die hierop volgde had ik nooit kunnen dromen. Maaike kreunde als een bezetene en volgens mij werd ze helemaal gek van geilheid. Haar kutje droop van het vocht en Maaike kreunde steeds harder. “Oooohhhhhhhhhhhhhhhh”, kreunde ze, “OHHHHH Jezus heeeee!!!”. Ik vingerde haar steeds sneller en Maaike woelde steeds sneller door m’n haar. Ik vingerde me een slag in de rondte en draaide m’n vinger alle kanten op in haar kutje. “OOOOOOOOHHHHHHHHHHHH GOD!!!”, schreeuwde Maaike! Ze ging naar haar hoogtepunt toe en ik wilde haar zo snel mogelijk laten komen. Ik wilde haar zoveel mogelijk laten genieten en ik wilde haar zoveel mogelijk orgasmen bezorgen.
Maaike gromde en kreunde de boel bij elkaar. “OOOOOOOOHHHHHHHHHHHHH MIJN GOD!!!!!!!!!! OOOHHH WAT LEKKER!!!!”, riep ze uit. Ik vingerde in hetzelfde tempo door maar om haar een extra stimulans te geven begon ik haar kutje te likken. Door de wilde bewegingen van Maaike kon ik me niet fixeren op d’r clit maar ik deed m’n best om die zoveel mogelijk te likken. “OOOOOOEEEHHHAAAAAAAAAA!!!!!”, schreeuwde Maaike, “JAAA!!!!!!! DAAR!!!!! OOOHHHHHHHHHHHHHH!!!”. Aangespoord door deze reactie voerde ik het tempo op zover ik kon en daar kwam dan Maaike’s orgasme. “OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHH!!!! OOOOOOOOOOOHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!”, kreunde ze uit terwijl ze wild schokkend met d’r poesje bewoog, “Ooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhh……”. Maaike kreunde zachtjes en verslapte. Ik liet haar been los en ze liet zichzelf op de grond zakken, zuchtte diep en verborg haar gezicht in d’r handen. Terwijl ik door d’r verwilderde haren woelde en hoorde ik haar huilen. “Wat…. Kan ik….”, ik stamelde. Wat was dit nou weer? De vloer had natte plekken van al haar geil wat vrij kwam tijdens het vingeren en d’r orgasme en nu zit ze te huilen??? Ik snapte het even niet meer.
Ze keek op met betraande ogen. “Ik wist niet dat ik dit kon beleven”, zei ze met trillende stem, “Wow!”. Ik glimlachte. “Weet je”, zei ze, “Mick is de enige met wie ik tot nu toe naar bed ben geweest…. En nu dit…. Dit is heel anders….”. Ik zag aan d’r dat ze verward was met emoties. “Ik bedoel”, zei ze, “Ik weet het niet eigenlijk”. Op dat moment duwde ze me van zich af, achterover op de grond. “Ik wil met je neuken!”, riep ze uit, pakte m’n pik beet en begon hem weer in vol ornaat te trekken. Ik kon alleen maar genieten van haar enthousiasme en haar nieuw ontdekte geilheid. M’n lul had ze weer op volle stijfheid getrokken en het was tijd om haar kutje te gaan verwennen met m’n lul. Kom, dan gaan we verder in bed”, zei ik. Ze knikte, stond op en ging me voor naar de slaapkamer.
Ze ging op bed liggen en spreidde d’r benen. Ik positioneerde mezelf en duwde m’n eikel naar binnen. Maaike piepte en moest duidelijk wennen aan het gevoel van een andere lul in d’r kutje dan die van haar vriend. Ik stootte in 1 keer snoeihard naar binnen en Maaike hapte naar adem. “OOOoooeeehhhhhhhhhhhhhhhh”, kreunde ze diep. “Wat lekker….”, zuchtte ze. Ik had zin om lekker klaar te komen dus pakte ik d’r benen beet, legde ze op m’n schouder en ik ging volop stoten in d’r kutje. “Ooooohhhhhhhhhhhh! JA! OH!!”, kreunde en schreeuwde Maaike uit! “Vind je het lekker als ik je kutje hard neuk?”, vroeg ik. “OH JA!”, riep ze uit! “Zeg het maar dan”, zei ik haar. “Ik vind het lekker als je hard m’n kutje neukt!”, riep ze! “Hoe hard?”, vroeg ik en ramde een tikje harder in d’r poesje. “Ohhhhhhhh! Neuk me hard! Keihard! Oohhhhh”. “Nog harder!?”, vroeg ik terwijl ik nog een tikje harder probeerde te gaan. “JaaaaAAAA!!!! Neuk me zo hard als je kan met je harde lul in m’n kutje! OOHH!! HARDER!!”, schreeuwde Maaike. “Zie je wel dat je een geil lekker ding ben!”, zei ik tegen d’r, “Je wilt het hard en diep in je kutje!”. “JAAA! Ohhhh, kom op, neuk m’n kutje HARD! OOOOhhhhhhHHHHHH!”, riep ze uit. Maaike vond het geil om zo te praten en ik spoorde haar daar vooral op aan. “Jaaaa, zeg maar dat je een geil wijf bent die naar een harde pik verlangt die haar keihard neemt!”. “Ik ben een geil wijf en ik wil jouw harde pik keihard in m’n kutje voelen stoten!”. “Ze krijgt de smaak te pakken”, dacht ik bij mezelf terwijl ik opgewonden raakte van haar geile praat. “Ik ga zo lekker in je kutje spuiten”, zei ik. “OHHHHHH!”, kreunde Maaike, “NEUK M’N KUTJE HARD! NEUK ME HARD!”. Maaike schreeuwde het uit en trok zelf haar benen tegen d’r dikke dansende tieten aan zodat d’r kutje goed vrij kwam en ik alle vrijheid had om haar volgas en onbehouwen diep en hard in d’r kut te neuken!
“OOOOHHHhhh ik ga alweer komen!”, kreunde ze, “Oohhhhhhhh God JAA!!!”. En op dat moment spande het kutje van Maaike zich samen en volgde er een luide “OOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!” uit haar keel. Mijn orgasme werd ook aangespoord door het spannen en ontspannen van haar kutje en mijn zaad begon te borrelen in m’n ballen. “Ik ga ook komen”, gaf ik aan. “OOOOOHHHH”, kreunde ze maar door omdat ik aan het pompen bleef. “Ik wil je proeven”, gaf Maaike aan, “Ik wil je zaad proeven!”. “Ohhh ja”, dacht ik, “Ik zal d’r mondje eens volstoppen met mijn lul en daarna volspuiten als ze dat zo graag wil”. Ik stopte met neuken, trok Maaike overeind, duwde haar hoofd over m’n paal heen en liet haar m’n paal naar binnen slikken. “Pijp me!”, beval ik haar en dat deed ze dan ook. Jammer voor mij was ze geen ster in pijpen en dus zakte m’n orgasme wat weg. Ik trok Maaike aan d’r haar van m’n paal af. “En nu ga je me goed pijpen, begrepen!?”, zei ik streng tegen haar, “Ik zal je leiden”. Maaike knikte en wachtte op wat er komen ging.
Ik duwde m’n paal naar binnen en begon d’r mond te neuken. “OOoooohhhh”, kreunde ik. Maaike kon alleen maar wat kreunen uitbrengen. Na een minuutje gaf ik Maaike weer een kans. “Pijp me maar lekker diep en snel”, zei ik terwijl ik haar hoofd los liet. Maaike had goed geleerd en ze raasde met haar lippen snel en ver over m’n lul heen terwijl ze m’n paal moeiteloos naar binnen slikte. “Spuug maar eens lekker op m’n lul”, beval ik Maaike weer. En dat deed ze dus ook. Ze trok m’n paal strak en spuugde erop. “Goed zo. En weer pijpen!”. En daar ging Maaike weer. “Pijp me maar lekker met veel spuug en kwijl”, commandeerde ik haar. Maaike spuugde weer op m’n lul en liet wat kwijl langs haar lippen lopen. “Mmmmmmmmmm”, kreunde ik terwijl m’n orgasme weer terug kwam. Maaike pijpte en trok me tegelijkertijd, HEERLIJK!! “Mmmm, lekker hoor”, zuchtte ik. “Mmmmm”, kreunde Maaike terwijl ze heerlijke slurp en pijpgeluiden maakte. “En nu zonder handen zo diep mogelijk pijpen”, beval ik haar weer. Maaike deed gewillig wat ik haar opdroeg en ze ging me proberen te deep-throaten. Ik duwde haar hoofd steeds een stukje verder over m’n harde paal heen om te kijken hoe ver ze kon gaan. Ze kon hem bijna helemaal naar binnen nemen, mmmmm, wat lekker zeg. Ik moest nu serieus klaar gaan komen. “Ik ga komen schatje”, gaf ik aan. “Mmmm”, was Maaike’s reactie weer terwijl ze me nog steeds zo diep en snel mogelijk aan het pijpen was. Ik trok het niet meer om het uit te stellen, pakte d’r hoofd beet en begon bruut in haar mond te stoten. Ze schokte en ik probeerde niet te hard te stoten, maar m’n orgasme verbood me teveel in te houden en dus duwde ik m’n lul zo diep mogelijk haar mond in. Maaike kreeg kokhals neigingen maar ik bleef stoten. “OOOOOOOHHHHHHHHHHHHHH!!”, kreunde ik terwijl ik haar mond aan het neuken was. “OOOOOOHHHHHHHH! Ik kooOOOMMMMM!!!!”, riep ik uit. En met de laatste paar harde en diepe stoten in d’r mond kwam m’n zaad met een reuze vaart naar buiten gespoten! M’n zaad vloog bijna rechtstreeks Maaike’s maag in aangezien ik d’r hoofd over m’n paal heen bleef trekken. Maaike kokhalsde maar ze bleef braaf over m’n paal heen glijden met d’r lekkere neuk mondje van d’r. Na m’n laatste lancering liet ik haar hoofd los. Ik dacht dat ze wel gelijk zou stoppen, maar Maaike was een geile slet geworden. Ze keek me aan met d’r betraande ogen en liet langzaam m’n paal uit d’r mond glippen “OOOOhhhhhh wat lekker!!”, riep ik uit. “Whoooo”, zuchtte Maaike. “Kijk eens”, zei ze terwijl ze met een restantje sperma belletjes aan het blazen was. “Goed zo sletje van me. En nu doorslikken”, dirigeerde ik haar. “Ja baas”, zei ze terwijl ze deed wat ik haar opdroeg nadat ze een laatste grote bel had geblazen van mijn sperma.