1 nov. gewicht 56 kilo
==================
Van de week las ik in een 'n blad dat er meisjes werden gevraagt om aan 'n foto sessie mee te doen. Het blad waar reclame over werd gemaakt heette "Skelleton Pictures". Nu ben ik zelf gewoon slank, weeg 56 kilo, heb normale borsten en kont. Dus ik wilde het wel eens proberen. Ik zou dus nog slanker moeten worden zoniet mager. de vraag was alleen.......hoe. Ik moest dus minder gaan eten. Dat werd dus hongerlijden, en terug vallen naar de...pakweg.... 50 kilo. En als ik ergens wel 'n hekel aan heb dat is het honger. Maar om je van je beste kant te laten zien, moet je wel wat over hebben.
Hoe alles begon...................
Het was maandag ochtend. Om 6 uur liep die rotwekker af want mijn vriend moest vroeg weg. Hij moest voor 'n half jaar voor z'n werk naar het buitenland. Ik miste hem nu al. Ik kon maar moeilijk wakker worden, maar daar had ik hem voor. Hij trok de laken en deken van mij af zodat de bovenkant van m'n nachtjapon vrij kwam te liggen. 'N mooie japon met lage hals. Ik lag om m'n zij, en werd door zijn hand op m'n rug gelegt. Zachtjes streelde hij m'n wang met 'n vingertop, toen naar beneden over m'n keel. Het kietelde. Ik kwam nu pas goed bij mijn positive.Toen zoende hij mij goeie morgen. En die jongen van me die kan zoenen hoor. Met z'n koude natte mond raakte hij mijn lippen aan. Na die die hartstochtelijke zoen haalde ik met m'n tong de achtergebleven speeksel van hem weg. Wel, dat heeft wel wat. Toen begon hij mij weer nat te zoenen. heeeel nat. Het tongzoenen duurde zo'n 5 minuten. Hij gebruikte veel speegsel, dus konstand lag ik dat door te slikken. En dat heb ik allemaal voor hem over. Ik hou zo ontzettend veel van hem. Dat is met geen pen te beschrijven.
Na alles te hebben voorbereid ging hij weg. " Ik zal je missen joh" zei ik. In m'n nachtjapon die heel laag uitgesneden is en met hele dunne schouderbandjes liep ik hem voor. In de gang bij de buitendeur bleven we staan.....recht tegenover elkaar. Ik liet m'n armen ontspannen naar beneden hangen, en hield m'n handen bij elkaar achter m'n billen. Hij pakte m'n lange blonde haren die zijdelings van m'n hoofd en deels over de voorkant van m'n schouders hingen, en hing alles op m'n rug, zodat alles aan de voorkant vrij was. Hij richte z'n ogen naar m'n sleutelbeenderen. Met bijde wijsvingers begon hij ze te strelen. Heel fijntjes en zacht ging hij van de ene naar de andere kant van m'n botten. Om 'n beeld te geven (voor de liefhebbers), die botten lopen bij mij prachtig horizontaal, en zijn kaasrecht. Ze zijn prachtig zichtbaar, want ze liggen als het ware op m'n huid.
Het kriebelde enorm. Ik wilde dol graag krabbelen daar, maar liet hem met alle liefde doorgaan. Ik moest hem tenslotte voor 'n half jaar missen. Toen zoende hij me weer. Hij is bijna 2 koppen groter dan mij, ik moet dus op m'n tenen gaan staan om mij door hem te laten zoenen. Nu pakte hij met z'n beide handen m'n hoofd, en duwde hem achterover, zodat ik naar boven keek. Hij boog z'n hoofd naar beneden, en keek op mij neer. "Ik moet nu gaan lieverd" terwijl hij diep in m'n blouwe ogen keek. De spanning wat ik te wachten stond, en dat ik hem nu al zo vreselijk zou missen, kwam nu naar boven. Ik begon vreselijk te huilen en zei "Oh lieve schat, ik hou zo veel van je, ik hou zo veel van je "Terwijl de tranen over m'n wangen rolde, zoende hij mij hevig op m'n mond. "Alsjeblief" huilde ik, "blijf me door zoenen, en zoen me nat, ik smeek het je, zoen me nat!" Z'n speegsel drong bij mij naar binnen en moest veel slikken. Terwijl ik werd natgezoent en zijn speegsel continu doorslikte, streelde hij m'n strottehoofd. Hij vond het een zeer erotich gevoel, het bewegen van m'n keel onder zijn vingers. Dit moest ik 'n halfjaar zoniet langer missen.
Toen vertrok hij.
Ik moets even tot m'n positiven komen, en pakte daarna de telefoon. Want ik moest naar dat blad bellen weet je wel ?! "JA HOOR, U KUNT MEEDOEN" wat het aan de andere kant van de lijn. Ik was dus vastbesloten om minder te gaan eten. Nu ben ik dol op appels, dus begon ik dat als maaltijd te gebruiken. Ik moest over 3 weken daarheen, en stelde mijzelf dus voor : de eertse 1 1/2 week 2 appels in de ochtend, en de laatste 1 1/2 week 1 appel. Zo moest ik slanker worden.
Ook wilde ik mijn werkkleding veranderen. Nu draag ik 'n rok met overhemd en stropdas, en omdat ik buitenshuis nogal kouwelijk ben uitgevallen, 'n lang t-shirt daar onder. Dit wilde ik nu veranderen. In huis draag ik altijd mijn lieftste vrijetijds kleding. Dit heb ik van mijn vriend gekregen voor mijn verjaardag. Hij houdt van sexy. Het is een lichtgroene bewerkte rok wat halvewege aan m'n heup hangt, en daarboven 'n dunne en niet strak zittende ruime trui met ronde lage hals. De onderkant sluit net aan de bovenkant van m'n rok. Hij heeft lange mouwen die met elastiek rondom m'n polsen blijven steken. Dus bij het dagelijkse huishoudelijk werk is ook regelmatig m'n buik en rug zichtbaar. Vooral bij uitrekken naar boven is heel m'n middel bloot. Maar goed..........kleren voor het werk kopen dus. Sexy maar toch netjes, hoe moest ik dat oplossen. Want ook op m'n werk wilde ik mijn figuur in de gaten houden.
Mijn vrouwlijke collega's op kantoor wisten dat ik aan die fotosessie mee zou doen, dat had ik ze van de week verteld. Ik vroeg aan hun tijdens "hun lunch" of ze af en toe hun oordeel wilde geven. "Natuurlijk meid" zei een van hen.
Na het werk ging ik het winkelcentrum in. M'n oog viel op 'n mooie lange blouwe rok. Nu nog het overhemd. Ik kon natuurlijk wel korte vinden, maar die waren dan weer wat te krap voor mij. Dan maar 'n normale lange. En eentje met lange mouwen. Die mouwen moeten dadelijk hun dienst bewijzen. En dat overhemd kort ik dan thuis wel in. Nu nog 'n BH. " Deze moet ik hebben, ja deze ja" zat ik in myzelf te mompelen. Precies de kleur van het overhemd. Dit keer géén das, want m'n overhemd moest nu aan de bovenkant los blijven.
Nu nog ff naar de groenteman voor m'n appels.
Thuis gekomen trok ik mijn oude spullen uit (mijn rok,overhemd,teashirt en BH), en klom in mijn nieuwe rok. Hij hing mooi bijn halvewege m'n heup, die gelukkig niet zo breed is. Hij zat , of liever gezegt, hing als gegoten. Toen klom ik (lekker vrij) topless achter de naaimachine om het overhemd in te korten. Ik had natuurlijk voor de spiegel eerst de maat genomen, maar dat spreekt vanzelf. Na de eerste naaitoer ging ik hem passen. Ik trok eerst m'n nieuwe BH aan, en toen m'n overhemd. Gelukkig had ik 'n hoop van mijn moeder geleerd. Ik knoopte het hemd vast en daarna de mouwen. Even voor de spiegel gaan staan. Het overhemd hing iets over de rand van m'n rok heen. Dat was dus goed. Toen strekte ik m'n armen naar boven uit, met m'n hand boven m'n hoofd. "Jammer" mompelde ik. De onderkant van het hemd kwam niet hoog genoeg. Het kwam maar net halvewege m'n buik. Ik wilde graag dat het ongeveer op de zelfde hoogte kwam als de onderkant van m'n BH. M'n hele buik moest bloot, zodat al m'n ribben, die halvewege deze periode van afvallen toch zichtbaar moesten worden. Dan maar weer achter dat naaimachien. Na 'n half uurtje achter dat ding, ging ik weer passen. geheel ontspannen stond ik weer voor de spiegel. M'n overhemd sloot bijna aan. Even m'n armen hooghouden zoals daarnet.........ja hoor....perfect. M'n hele middel was nu bloot. Dit moest ik hebben. Nu zouden m'n collega's na 3 weken moeten zien dat ik flink ben afgevallen. Als het mij lukt natuurlijk. En hoe kun je zien als iemand flink afvalt, precies m'n ribben worden zichtbaar. Dit was mijn nieuwe kleding voor op kantoor. Zoals ik al zei, liet ik de bovenkant van m'n overhemd open. Ik deed 2 a 3 knoopjes los, en maakt een grote V aan de voorkant. M'n steutelbeenderen waren nu mooi zichtbaar, maar moesten nóg beter te zien zijn.
De volgende ochtend ging ik vol spanning naar kantoor. Ik deed wel 'n lange jas aan, want het was koud buiten. Eenmaal op kantoor aangekomen deed ik mijn jas uit. Nogal blozend showde ik voor de meiden. " Ik hoop dat jullie........" en voor dat ik mijn zin had afgemaakt, was de reactie "meid wat zie er je mooi en sexy uit" Ik deed mijn arm naar de hoogte, en het enigste wat ik hoorde was "WOOOOUUUUW....GOOL YOH !" Ik slaakte 'n zucht van verlichting.
Mijn nieuwe kleding werd dus geaccepteerd door de meiden.
wordt vervolgt.....