Spannendverhaaltje.nl

Johanna en Isabel.

-
21-08-2010
Johanna en Isabel.

Het was 1965 en ik was 16 in die tijd en zo geil als een jongen in de puber-teit maar kan zijn. Ik had niets anders in de kop dan meisjes, neuken en blote vrouwen en alle fantasieën die daar bij hoorden. Bijna de hele dag liep ik met een stijve lul rond en ieder moment dat het even kon trok ik mij af. Soms wel vijf keer op een dag. Omdat ik door ziekte veel had verzuimd op school was ik ver achter gekomen en zou blijven zitten in de 2e klas van de mulo. Daarom ben ik toen gaan werken. Wat in die tijd heel normaal was. Werk genoeg. Ik werkte in die periode bij een kruidenier en bracht bestellingen rond met een gemotori-seerde bakfiets. Volgens mij bestaan die dingen vandaag de dag niet eens meer. Het was heel leuk werk omdat je lekker vrij was in je doen en laten. Het enige nadeel was dat je door weer en wind moest, maar daar wende je wel aan. De krui-denier waar ik werkte was een filiaal van de Coop. Deze was gelegen in een wijk waarin verschillende soorten mensen woonden. Er woonden veel mensen die bij de ambassades werkten in die stad. Dus er waren heel wat nationaliteiten vertegen-woordigd. Ik moest bij de vaste klanten langs om hun boodschappenboekjes op te halen en dan later de door hun gevraagde boodschappen weer thuis te brengen. Ook kochten mensen boodschappen in de winkel en die moest ik dan later bezor-gen. Daardoor kwam ik bij zeer veel vrouwen over de vloer. In die tijd werkten de mannen overdag en waren de vrouwen thuis om voor de kinderen te zorgen. Bij sommige vrouwen kon je maar amper een kop koffie krijgen en bij anderen werd je gewoonweg onthaald alsof je de verloren zoon was. Jullie zullen wel begrijpen dat ik veel verschillende vrouwen met veel verschillende kinderen in allerlei leef-tijden heb leren kennen. Mooie moeders met prachtige dochters, moeders met kleine kinderen, vrouwen met kapsones omdat hun man wat meer verdiende dan gebruikelijk was en vrouwen waar van de man een normaal beroep had. Ik kan jul-lie er heel wat over vertellen. Maar of we het nu over 1965 hebben of over een andere tijd, één ding is gelijk gebleven; alle vrouwen hebben er regelmatig jeuk aan en als dan de gelegenheid zich voordoet bedenken ze zich niet. Jong of oud, lelijk of mooi, arm of rijk, bruin of blank, ze zijn allemaal gelijk. Het zijn en blij-ven vrouwen. Gelukkig maar.
Ik ben nu 60 en gepensioneerd en woon in een heerlijk warm land met vriendelijke mensen. Ik heb nu tijd genoeg om mijn belevenissen van toen, waar ik met veel plezier aan terug denk, op papier te zetten. Ik herinner me een mooie vrouw met een dochter van een jaar of twaalf. De leeftijd van de vrouw moet zo ongeveer tussen de dertig en de vijfendertig zijn geweest. Zij was van Indonesi-sche afkomst. Wat wij een halfbloed noemden. Dat zijn en blijven mooie mensen. Zij heette Johanna en haar dochter Isabel. De kinderen in die tijd waren nog niet zo vroeg rijp als tegenwoordig maar de Indonesische types waren wat eer-der rijp dan de Hollandse meiden. In ieder geval was Johanna een mooie vrouw met kleine borsten en een mooi slank voorkomen. Omdat haar man een goede baan had op een ambassade, kon ze zich veroorloven om mooie kleding te kopen voor haar en haar dochter. Hierdoor liep zij er altijd goed en smaakvol gekleed bij. Daarbij kwam dat zij een heel lief mens was en erg gastvrij. De eerste maal dat ik bij haar thuis kwam was in de zomer en ik moest de door haar gekochte boodschappen in de voorraadkast zetten. Ik deed dat en toen gingen we even aan de eettafel zitten om af te rekenen. Kopje koffie erbij en gezellig even kletsen. Zij was tamelijk luchtig gekleed omdat ze, zoals ze zei “iedere mogelijkheid aan-pakte om in de zon te zitten niet voorbij liet gaan”. We verhuisden naar het bal-kon met een glaasje limonade. Voordat ik er erg in had zat ik in mijn overhemd met korte mouwen en zij in een overslagjurk met spaghettibandjes van de zon te genieten. Ik kon mijn ogen bijna niet van haar afhouden en zat daar met een paal in mijn broek van hier tot Tokio. Na een uurtje ging ik met pijn in mijn hart en in mijn lul weg omdat er nog meer bezorgd moest worden. Ik beloofde om twee da-gen later het boodschappenboekje te komen ophalen.
Op woensdag haalde ik haar boodschappenboekje op. Ik belde aan en Isa-bel deed open. Ik kende haar toen nog niet maar ze zei dat ik door moest lopen naar het dakterras. De buurt bestond voornamelijk uit bungalows die veelal ver-bouwd waren tot gerieflijke woningen. De bungalow van Johanna had bij de ver-bouwing een dakterras met extra kamer gekregen. Ik met de trap naar boven en door de schuifpui van de kamer zag ik daar Johanna liggen in een bikini te zonne-baden. Het hele dakterras was afgezet met grote planten zodat er een beschut-te ruimte over bleef. Heel mooi gemaakt. “Kom er maar bij zitten” zei ze. “Ik heb al op je gewacht”. Ik schoof mijzelf in een luie stoel en trok mijn jasje uit zodat ik in T-shirt kwam te zitten. Zoals de meeste jongens van 16 was ik niet vol-groeid, maar wel op weg om een goed geproportioneerd lichaam te krijgen. Ik zag er in mijn witte T-shirt met nauwe spijkerbroek en gebruind lichaam dan ook niet slecht uit. We zaten elkaar op te nemen. Zij zag er uit om op te vreten. Ik geloof dat het een rood geruite bikini was die ze aanhad en hij was niet al te groot. Haar kleine peervormige borsten stonden recht vooruit en priemden zowat door de stof heen. Ze had grote tepels. Dat was heel duidelijk te zien. Het broekje spande om haar slanke lichaam. Met haar zwarte golvende halflange haar, haar mooie lichtbruine huidskleur, die sexy bikini en haar heerlijke parfum, was ze een plaatje. Ik had een te nauwe spijkerbroek aan want ik kreeg problemen met mijn pik. Ik kon niet behoorlijk meer zitten. Ik zat maar te draaien op mijn stoel om te proberen mijn lul in de goede houding te krijgen maar het lukte van geen kanten. Johanna zat het aan te kijken en boog zich naar mij voorover. “Heb je problemen” vroeg ze mij? En tegelijkertijd legde ze haar hand op mijn kruis. Ik schrok, want ook al heb je op die leeftijd een grote mond tegenover vrienden wanneer het echt gebeurd is het toch even slikken. Ik stamelde iets van “uhh uuhh ……” en had een kop als een biet zo rood. Mijn lul deed zeer omdat hij door de aanraking nog stijver werd en daardoor nog meer klem kwam te zitten in mijn broek. “Kom hier”, zei ze met schorre stem en ze ging rechtop in haar stoel zit-ten. Ik stond op en ging naar haar toer. Ik had moeite met lopen. Ze deed haar benen een beetje uit elkaar zodat ik tussen haar knieën in kwam te staan. Ze deed de gesp van mijn riem los en de bovenste knoop van mijn broek. In één be-weging ging mijn rits open en trok ze mijn broek naar beneden. Hierdoor hing mijn onderbroek ook in een keer op mijn enkels en sprong mijn stijve lul de vrij-heid tegemoet.
“Oohoh”, mompelde ze binnensmonds. Ze keek mij aan met twinkelende ogen en een blik die ik daarna bij nog heel veel vrouwen heb gezien en die heel moeilijk te omschrijven is. Het heeft te maken met lust, plezier en nog een aan-tal dingen die wij mannen wel nooit zullen begrijpen. Met haar warme handen om-vatte ze voorzichtig mijn jongeheer en trok mijn voorhuid naar achteren. De ei-kel floepte er uit te voorschijn, glimmend en wel. De eerste druppels voorvocht kwamen al te voorschijn. Ze zakte met haar hoofd voorover en likte die druppels heel voorzichtig op. Ik dacht dat ik in de zesde hemel terecht kwam. De zevende kwam pas later. Ze sloot haar lippen om mijn eikel en rolde het puntje van haar tong er liefkozend omheen. Ik dacht dat ik omviel omdat ik niet bepaald stevig stond met én mijn spijkerbroek én mijn onderbroek om mijn enkels. Daarom greep ik haar hoofd en begroef mijn handen in haar zwarte dichte haardos. Dat voelde fantastisch aan. Ik pakte haar bij haar achterhoofd en duwde haar mond zo tot aan de wortel van mijn lul. Ik was zo vreselijk geil!! Nadat ik haar drie maal zo had genaaid, hield ik het niet meer en spoot mijn lading sperma achter in haar keel. Ze schrok er een klein beetje van want dat had ze geloof ik niet ver-wacht. Ze keek mij lachend aan en likte mijn pik schoon.
Ondertussen probeerde ik mij van mijn broeken te bevrijden, maar omdat ik mijn schoenen nog aan had lukte dat niet al te best. Mijn jongeheer floepte uit haar mond en ik viel op mijn gat. Daar zat ik met mijn pik recht vooruit wijzend in mijn T-shirt in mijn blote kont op het terras. En Johanna begon te lachen want het was natuurlijk een dolkomisch gezicht. Ik schaamde me rot en begon mijn schoenen en de rest te verwijderen. Ondertussen lachte Johanna zich de tranen in haar ogen. Ik zat daar op de grond met een vuurrode kop. Ik trapte mijn schoenen en mijn broeken uit en had nu wat meer bewegingsvrijheid. Ik spreidde mijn benen zodat mijn stijve lul goed te zien was. “Ooooh wat is die nog mooi groot”, zei ze en ze stak haar handen er naar uit. Ze duwde mij achterover en ging schrijlings op mijn buik zitten. Zij leunde iets naar achteren zodat ze een hand achter haar rug kon hebben die mijn pik vastpakte. Ze glimlachte naar mij en maakte de strikjes aan de zijkanten van haar broekje los zodat de nu losse lap stof gemakkelijk verwijderd kon worden. Ik keek tegen haar mooie kut aan. Die was niet kaal maar heel mooi kort geschoren. Ze had een kut die flink naar voren stak en niet een heuveltje was, maar een heel flinke heuvel. Je kon zien dat ze regelmatig in de zon lag want de plek waar haar broekje hoorde te zitten was iets lichter gekleurd. Ik kon hem ruiken en dat maakte mij wild. Ik begon met mijn onderlichaam omhoog te stoten in haar hand. Ze kneep in mijn lul en duwde mij naar beneden. “Rustig, rustig”, zei ze zachtjes, “alles op zijn tijd”.
“Vind je mijn kutje mooi?” vroeg ze. Ik knikte want ik kon niets zeggen. Mijn keel zat dicht op de een of andere manier. “Wil je hem even proeven?” Ik knikte maar weer en ze schoof langzaam naar voren. Haar kortgeschoren haar-tjes kriebelden een beetje over mijn borst. Ik tilde mijn hoofd een beetje op en kon met mijn mond haar kutlippen raken. Ik pakte haar bij haar heupen en trok haar tegen mijn mond aan en begon te likken. Dit was fantastisch!! Wat een smaak en wat een gevoel. Ze leunde nog verder naar achteren en gooide haar hoofd achterover en kreunde. “O god, je bent geweldig! Ga door.” Ik begon nu haar kutje te bevoelen en trok de buitenste dikke schaamlippen een beetje uit elkaar. Hierdoor kon ik met mijn tong beter bij de binnenkant. Ik deed vreselijk mijn best, want dit had ik nog nooit meegemaakt. Dit was grandioos. Ik kon alles goed zien. Het zag er zo mooi uit. Haar bruin getinte huid met de roze binnen-kant van haar schaamlippen. Ik sabbelde een beetje aan de bovenkant van haar kutje en toen begon ze te schokken en te beven. “Ja, daar moet je zijn. Dat is het lekkerste plekje van me.” En ze schoof nog iets meer onderuit zodat ik er nog beter bij kon. Er kwam een roze knobbeltje tussen een paar plooitjes te voorschijn. Zo groot als het topje van mijn pink. Ik begon er voorzichtig op te zuigen en sabbelen en dat beviel Jolanda wel. Dat was tenminste te horen aan de geluiden die ze maakte want ze kraaide bijna van plezier. Ze zat maar met haar kont heen en weer te bewegen en te schuiven om te proberen mij bij haar lek-kerste plekjes te krijgen. Ze begon steeds wilder te bewegen totdat ze ineens begon te schokken en te spuiten. Ze drukte haar kutje tegen mijn mond en ik kon nog maar met moeite ademhalen. Dat duurde even en toen werd ze rustiger. “Zo, dat was precies wat ik nodig had”, zei ze. “Lik hem maar even schoon.” Ik deed dat met veel plezier want het vocht dat ze gespoten had vond ik heerlijk smaken en het rook zo lekker.
Ze ging van me af. Ze stak haar hand uit en trok mij overeind. Ik wist niet goed wat er was gebeurd en waarschijnlijk keek ik haar een beetje dom aan. “Dit is de manier waarop vrouwen klaar komen”, zei Johanna. “Ik spuit daar soms ook een beetje bij als het heel lekker is gegaan, zoals nu. Dank je wel.” En ze begon mij te zoenen. Als jongen van 16 jaar moet je nog heel wat leren en ik leerde graag wat van haar. Ze vertelde mij hoe een vrouw het prettig vond om gekust te worden en ik was een vlotte leerling. Ik keek haar aan en vond haar vreselijk mooi. Ineens viel het mij op dat ze haar bh nog aan had en ik vroeg of ik die los mocht maken. Ze gaf geen antwoord maar draaide zich om zodat ik makkelijk bij de sluiting kon. Ik heb mijn hele leven de borsten van een vrouw altijd al het mooiste gevonden wat er aan zit. En daarom keek ik vol verwachting toen ik de sluiting losmaakte en haar omdraaide. Ze hield haar handen over het bovenstukje en liet ze langzaam iets zakken zodat haar grote bruine tepels zichtbaar werden. Ze waren mooi klein en peervormig. Precies een hand vol. Ik werd weer zo geil als een pakje boter en mijn jongeheer begon op en neer te dansen. Ik drukte haar handen weg en begon aan haar borsten te zuigen. Ze gooide haar hoofd achter-over en drukte ze tegen mijn mond aan. Ik kon er geen genoeg van krijgen. “Kom” hijgde ze, en ze nam mij mee naar binnen waar een soort divan stond. Ze drukte mij met mijn rug op de divan en klom over mij heen zodat mijn knots recht over-eind stond en zij er boven balanceerde met haar kutje. Ik greep haar bij haar prachtige borsten en zij liet zich voorzichtig zakken. Ik wist niet wat mij over-kwam. De lust die gierde door mijn lijf en ik tilde Johanna op met het omhoog-komen van mijn heupen in een poging mijn lul zo diep mogelijk in haar te krijgen. Ik greep haar bij haar kont en begon te stoten. Ik was niet meer te houden. Ik had blijkbaar mijn ogen dicht want Johanna zei dat ik naar haar moest kijken. En dat deed ik wat mijn lust nog meer verhoogde. Een prachtige vrouw met schitte-rende borsten die een beetje mee bewogen op het ritme, met prachtig zwart glimmend haar dat als een waterval om haar hoofd hing. Ze bewoog haar bekken op een manier die mij nog meer genot verschafte en haar waarschijnlijk ook. Ik kon het niet langer houden en verschoot mijn munitie. Keer na keer. Nu was ik in de zevende hemel aangekomen. Ik bleef klaarkomen en tegelijkertijd zag ik Jo-hanna met haar mond open ook weer klaarkomen.
Ze viel bovenop me. Twee bezwete lichamen die naar seks roken. En die hadden genoten van elkaar. Dit wilde ik vaker. Ik sloeg mijn armen en benen om haar heen terwijl mijn lul begon te verschrompelen en langzaam uit haar gleed. We kusten elkaar in een heerlijk loom tempo. Dit was het ware leven.

“Zo hebben jullie lekker liggen neuken?” vroeg Isabel toen ze de kamer binnenkwam. Ik schrok me dood en wilde overeind komen, maar Johanna verroer-de geen vin en bleef bovenop mij liggen. “Ja, dat hebben we heerlijk gedaan. Ben je jaloers?” vroeg ze aan haar dochter. “Had je maar eerder moeten komen.”
“Hij is nog niet weg”, zei Isabel.

En wat er toen verder gebeurde hoor je een andere maal.


Aantal keer gelezen:
219
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)