Spannendverhaaltje.nl

het slechte weer

-
21-08-2010
Hallo daar, ik ben Jeroen en heb onlangs toch wel iets raars meegemaakt. Ik ben net 15 jaar en zit dus nog op school en moet altijd zo'n 25 minuten fietsen voordat ik op school ben.
Het was deze dag erg wisselvallig weer en gokte maar dat het tijdens de rit droog bleef. Maar zoals je altijd zult zien ging het deze dag net regenen toen ik om half 3 naar huis fietste. Erg nat was ik geworden toen ik thuis aankwam en tot mijn verbazing zat de deur op slot van het huis dus kon ik ook nog niet naar binnen. Ik ging daarom maar even naar mijn tante toe om daar te wachten tot mijn moeder thuiskwam. Ik stapte daarom weer op mijn fiets een reed weer door de regen naar mijn tante.
Daar aangekomen belde ik aan en mijn tante deed open in haar badjas. Ze was kennelijk net uit bad. Mijn tante is 35 jaar en ziet er nog goed uit! Ze heeft mooie ronde borsten en haar postuur is iets dikker dan slank. Ik stond voor haar en zag dus die mooie borsten gevormd in haar badjas en vroeg haar of ik even bij haar mocht zitten tot mijn moeder terug zou komen. Mijn tante vond het natuurlijk geen probleem en liet me binnen. Ik was alleen zo nat geworden dat de regen van me afdroop. Mijn tante vroeg of ik even wilde meelopen naar de badkamer zodat ik me even kon afdrogen. Dat was natuurlijk geen verkeerd idee en ik ging als eerste naar boven waarna zij volgde. Ze vroeg me of het goed ging op school en boven aan de trap terwijl zij de trap opliep keek ik recht haar badjas in naar haar boezem. Ik zei dat het goed ging en meer kwam er op dat moment niet uit mijn mond en keek vol bewondering naar haar borsten (ik heb wel eens borsten gezien maar nog nooit van een volwassen vrouw). Ze had het denk ik wel door dat ik stond te staren naar haar borsten en mijn boxershort ging iets strekker zitten door een natuurlijke reactie maar ik volgde mijn weg naar de badkamer en mijn tante kwam me achterna en zij dat ik mijn kleren maar vast moest uittrekken om goed afgedroogd te kunnen worden. Zo gezegd zo gedaan en stond er in enkele minuten in mijn boxershort in de badkamer.
Mijn tante kwam binnen met handdoeken en begon me op kinderlijke wijze af te drogen. Eerst mijn haren en mijn gezicht en zo naar beneden bij mijn boxershort aangekomen sloeg ze dat gedeelte even over om zo in een gehurkte houding met mijn benen verder te gaan. Alweer had ik nu zicht op haar borsten. Ik kreeg natuurlijk op dat moment weer net last van mijn hormonen en kon mijn erectie niet te lijf gaan en binnen enkele seconde ontstond er een klein tentje in mijn boxershort. Ze had nu alles gedaan behalve in de buurt van mijn schaamstreek dus ze vroeg of ik mijn onderbroek uit wilde doen en ik durfde geen nee te zeggen.
Mijn tante zei kijkend naar mijn onderbroek dat ik al een grote jongen was geworden. Ik schaamde me een beetje en bloosde. Ze vroeg ondertussen dat ze mijn boxershort van mijn lichaam liet glijden of het door haar kwam en ik antwoordde met een schamend knikje. Ze zei dat het heel normaal was en droogte me verder af. Met haar handdoek gleed ze over mijn zak waardoor mijn pik weer in een hoek van zo'n 100 graden stond. Toen gleed ze met haar handdoek over mijn pik en pakte hem een beetje beet en haalde de voorhuid van mijn eikel af ze deed haalde het enkele keren heen en weer en ik zei dat het me een lekker gevoel gaf. Toen zei ze dat ze nog wel wat wist wat nog lekkerder was en zonder toestemming ging ze met haar lippen over mijn pik en likte aan mijn eikel waarna ze mijn enkele minuten pijpte. Mijn lichaam ging er helemaal van trillen en ik voelde een zaadlozing opkomen maar zei niets. Toen ze mijn pik helemaal in haar mond had kon ik het niet meer tegen houden en spoot mijn zaad in haar mond. Zonder moeite slikte ze het in en ik zei dat het lekker was, ze likte mijn ondertussen slap geworden pik nog even schoon en merkte op dat ik nu haar maar moest verwennen en ze deed haar badjas uit.
En daar stond ik dan naar haar lichaam te kijken ze had dus mooie borsten en haar kutje was mooi geschoren in een driehoekje. Ze ging op het kleed liggen en vroeg ik haar kutje wilde likken. Ik wilde geen spelbreker zijn en ging op mijn knieën zitten en likte er hevig op los. Ze gaf me de routebeschrijving naar haar klitje en gaf de uitleg hoe ik daar zorgzaam moest likken. Na enkele minuten werd ze erg vochtig en begon hevig te hijgen. Ik zag haar kutvocht langs haar schaamlippen naar haar anus toe glijden. Ik likte het vocht af en op dat moment vroeg ze of ik met mijn eikel, over haar klitje wilde wrijven. Ik pakte m'n alweer half hard geworden pik vast en ging met mijn eikel over haar vochtig geworden vagina en klitje heen. Hijgend met haar ogen dicht genoot mijn tante kennelijk van het strelen. Ik werd hier zo geil van dat ik het niet kon laten mijn pik onder haar klitje plaatsen om zo in het grotje te dringen. Mijn tante riep van genot: 'neuk me, neuk me maar goed hard'. Met mijn handen steunend op de grond ging ik zo hard mogelijk heen en weer, na enkel stoten kwam ik al klaar. Ze vond dit kennelijk zo lekker dat ze enkel seconde haar kutje gespannen hield en zelf ook klaar kwam. Ik had dit nog nooit gezien, ze spuitte het geil uit haar vagina en genoot er enkele seconde van, even genoten we na en toen stond mijn tante op en zei dat het ons geheimpje maar moest blijven en dat was ik volledig met haar eens.
Aantal keer gelezen:
163
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)