Spannendverhaaltje.nl

Gertje gaat paardrijden [deel 2]

-
21-08-2010
Beduusd van hun orgasme van daarnet (zie Gertje gaat paardrijden) rijden de 2 koppeltjes zwijgend verder het pad op, op weg naar de 'beschaafde' wereld. Het was niet ver meer. Nog een 15-tal minuutjes schatte Ilse.

Aan de rand van het bos staan beduidend minder bomen en is de begroeiing minder dicht. Ook modder is hier niet te bespeuren. "Kijk," roept Ilse, "daar kan je mijn huis al zien!"

Achter de bomen staat een klein, gezellig huisje dat perfect in een deze omgeving past. Toen het gebouwd werd een 20-tal jaar geleden was het een revolutionair en duur idee geweest. Wie bouwt er hier nu ook een huis gebaseerd op een zwitsers chalet? Opgetrokken uit geimporteerd hout, voorzien van sauna en stoombad, het tuintje afgeboord met spoorbilzen en het dak voorzien van een authentieke 17de-eeuwse windhaan. Binnenin is het niet echt groot maar wel supergezellig. De grote haard in de woonkamer annex eetkamer trekt eenieders aandacht naar zich toe en de massieve houten tafel biedt plaats aan 8 personen. In de woonkamer zijn nog 4 deuren. Eén leidt naar de eenvoudige keuken, een andere naar de sauna, stoombad en doucheruimte. De andere deuren leiden naar een slaapkamer. Een ervan was groot genoeg om een dubbelbed te plaatsen, in de andere stond een oud stapelbed dat bijna nooit gebruikt werd.

Terwijl Ilse naar de voordeur stapt, helpen de renners Gertje met het vastmaken van de paarden. Ilse roep iedereen binnen en wuift ze naar een plaatsje in de zetel voor de haard. Ze loopt naar de keuken en haalt 4 frisse pintjes uit de koelkast. Even later zitten ze gezellig te babbelen, genietend van hun biertje. Ilse en Gertje hebben nog steeds enkel hun slipje en hun rijlaarzen aan, maar zijn dit ondertussen zo gewoon dat het hen helemaal niet meer opvalt.

Na nog enkele glazen vindt Gertje het tijd om zich te gaan wassen en om te kleden. Ze moeten tenslotte de paarden nog naar de manege brengen. Ilse knikt en loopt met Gertje naar de ontspanningsruimte, zoals Ilse de doucheruimte noemt. Geert en Jan kijken de meisjes na en zien ze uit hun zicht verdwijnen. De deur blijft evenwel open staan. Ze horen de meisjes giechelen maar schenken er verder geen aandacht meer aan. Drinkend van hun pilsje praten ze uitgelaten over hun ervaringen van daarnet. Hun flesje is alweer leeg en Jan loopt naar de koelkast op zoek naar verse pintjes. Op de weg terug kijkt hij even de ontspanningsruimte binnen en ziet de meisjes met de benen gespreid en hun hand in hun kruis naast mekaar zitten. In de deur van de sauna zit namelijk een groot raam zodat verstoppen onmogelijk is. Maar wat zou het ook, wie verstopt zich nu ook in z'n eigen huis? Jan wenkt Geert en rijkt hem z'n pilsje aan. "Kijk die geile teefjes eens," zegt hij, en wijst naar de meisjes. "Godvers...", hij kan nog net een vloek onderdrukken, "die staan ook scherp precies!"

De mannen kijken mekaar begrijpend aan, nemen nog een ferme slok en stappen de kamer binnen. Ze willen ook nog wel wat ontspanning. Hun truitjes vliegen in de hoek, hun rennersbroek valt waar ze staan en hun schoenen en kousen schoppen ze zomaar ergens heen. Met halfstijve lullen stappen ze de veel te kleine sauna binnen. De kleine ruimte is maar gemaakt om comfortabel plaats te bieden aan twee volwassenen. Gertje en Ilse hadden helemaal geen aandacht meer geschonken aan wat zich buiten de sauna afspeelde en waren toch geschrokken van de plotse 'gasten'. Geert knielt zich voor Gertje en begraaft zijn gezicht tussen haar benen. Jan stapt op Ilse af en houdt zijn lans voor haar mond. Voorzichtig geeft ze een kusje op de gezwollen eikel van Jan. Jan is niet echt groot geschapen in de lengte, maar de omtrek van zijn jongeheer is naar Ilse's ervaringen gigantisch. Ze kan met één hand zijn penis niet omsluiten. Voorzichtig schuift ze haar lippen over de eikel, hoe verder ze gaat hoe verder ze haar mond moet opensperren. Met moeite krijgt ze de paarse kop helemaal opgeslokt. Even blijft ze zo zitten om haar mond te laten wennen aan het gevoel. Gertje heeft haar benen om Geert's nek geslagen en geniet met volle teugen van diens likwerk. Z'n warme tong danst zalig over haar lipjes, en telkens hij door z'n neus uitademt bezorgt de frisse lucht die daardoor over haar poesje waait, haar rillingen. Terwijl Geert z'n tong zo diep mogelijk in haar grotje leidt, masseert ze wild haar clitje. De sappen die uit haar kutje lekken, smaken Geert als honing zo zoet.

Ilse proeft de eerste druppels voorvocht al. Jan's roede staat op volle sterkte, je kan de blauwe aders volgen als bovengrondse oliepijpen. Met een krachtige stoot dwingt hij Ilse zijn hele geval in haar mond te nemen. Hij voelt haar tanden langs de schacht van zijn knotwilg schrapen. Haar mond staat maximaal opengesperd om Jan's gevaarte te kunnen ontvangen. Zijn overvloedige bos schaamhaar kriebelt haar neus zodat ze moet niezen. Maar met zo'n knots die je mond helemaal opvult is dat onmogelijk met alqs gevolg dat ze even moet kokhalzen. Jan's eikel wordt zo extra gestimuleerd, als beseft Ilse dat niet.

De handen op haar bekken dwingen haar een halve slag om haar as te maken. Gertje ontvouwt haar benen zet ze op de grond waarna ze haar kont naar Geert draait en haar handen op het bankje plaatst. Het was geen eenvoug manoeuvre geweest in de overvolle sauna. Geert duwt haar benen verder uiteen en brengt dan een vinger bij haar naar binnen. Eventjes duurt het maar. Snel kruipt hij onder Gertje's benen door, zodat deze op zijn schouders rusten, en komt dan recht. Met haar poes tegen zijn mond bengelt Gertje langs Geert's lichaam naar beneden. Ze grijpt naar z'n penis en trekt snel de voorhuid over z'n paarse eikel. Geert is niet slecht bedeeld, zijn jongeheer is een stuk langer dan die van Jan, maar belange zo dik niet. Met lange halen likt Geert over Gertje's kutje.

Z'n jongeheer floept uit haar mondje, en tot z'n verbazing hapt Ilse hem niet onmiddellijk op. Ze staat recht en trekt Jan aan z'n roede ontspanningsruimte uit. Het is toch wat te krap voor vier personen vindt ze. Gertje en Geert merken hier niets van. Geert drukt met één arm Gertje's onderlijf strak tegen z'n borst zodat ze niet kan vallen. Z'n tong schiet over en door haar spleetje en met z'n vrije hand beroerd hij haar clitje. Ondersteboven hangend ziet Gertje de mogelijkheid haar armen rond zijn middel te slaan waardoor zijn jongeheer in haar mondje glijdt als een zwaard in de schede. Een geil zicht is het wel. Positie 69, maar dan rechtstaand, of hangend, het hangt er al vanaf vanuit welke positie je het bekijkt. Dit had Gertje nooit eerder gedaan. Door het ondersteboven hangen lijkt Gertje's een hoofd net een overrijpe tomaat, maar dat weerhoudt haar er niet van Geert's jongeheer alle hoekjes van haar mondje te laten ontdekken. 'Meneer eenoog' geniet met volle teugen van de gastvrije ontvangst van zijn gastvrouw. Maar ook Gertje's achterpoortje staat open en verwelkomt Geert warme tong. Ze biedt hem zelfs haar liefdessappen aan, dewelke hij gretig oplikt. Maar net zoals wanneer je je mond onder een tapkraan houdt kan je onmogelijk alle bier doorslikken, en zo ook met Gertjes 'elixir erotique'. Haar sappen meanderen zich tussen haar schaamhaar doorals een rivier door een woud. Verschillende beekjes stromen over haar buik verder naar beden. Enkelen stoppen als snel, anderen gaan rustig door, en die ene loop recht naar haar navel. Daar wordt de stroom gesplitst. De ene tak loopt kriebelend naar beneden, over haar borst en rond haar stijve tepel, om dan druppelsgewijs op de vloer van de sauna uit mekaar te spatten. De andere tak kabbelt rustig verder door het dal dat tussen haar borsten ligt, over haar hals en kin tot aan haar zuigende lippen. Gertje proeft nu de hemelse cocktail van Geert's voorvocht en haar eigen geile sappen. Het smaakt als een supergeil engeltje dat op haar tong plast. Of nee, wel tien supergeile engeltjes die op haar tong plassen.

Geert's penis begint te zwellen van opwinding en hij voelt dat het niet lang meer zal duren. Hij slaat zijn armen om Gertje's hete lichaam en plaatst haar op handen en voeten op de grond. Voor Gertje goed en wel aan de nieuwe houding heeft aangepast, stoot Geert z'n lul diep in haar grotje. Moeiteloos glijdt hij tot aan zijn ballen in haar. De erotische geur die de sauna gevuld heeft hitst hen beiden helemaal op. Alsof het het laatste is wat hij in zijn leven nog zal doen, beukt Geert met lange halen op Gertje in. Haar borsten dansen in het rond en kletsen af en toe tegen haar kin. Gertje moet moeite doen om niet te bezwijken onder Geert's gebeuk. Gelukkig voor haar merkt hij dat ze er moeite mee heeft en vertraagt z'n tempo. Hij drukt z'n eikel diep bij Gertje naar binnen en trekt traag terug tot hij er weer uit floept. Hij stoot z'n heupen weer vooruit en de paarse, glimmende kop van z'n neukstaaf baant zich een weg tussen haar schaamlipjes tot diep in haar binenste. Gertje heeft ondertussen één hand op de zitbank kunnen plaatsen terwijl ze met de andere wild over haar genotsknopje wrijft. Wanneer Geert terugtrekt beweegt ze haar heupen naar voren waardoor zijn eikel weer uit haar kutje floept. Ze duw haar kont naar achteren wanneer Geert weer toestoot. Zo anticipeert ze zijn bewegingen en verhoogt voor hen beiden het genot. De enige geluiden die ze horen zijn hun gehijg en het soppende geluid van hun pompende bewegingen. Gertje's kutje blijft nu zelfs open staan wanneer Geert z'n lul weer eens uit haar trekt. De ingang is helemaal vrij, haar lipjes bieden geen weerstand meer, en weer stoot Geert zijn pook in haar hete kacheltje. Haar clitje is gezwollen tot de grootte van een knikker en lijkt elk moment een explosie te kunnen ontketenen. Ze voelt dat zalige gevoel van een climax al aankomen en door een ultieme stoot van Geert barst haar orgasme los. Voor de zoveelste keer vandaag lijkt haar kutje wel een waterval. Ze spuit Geert's buik helemaal vol. Door het samentrekken van haar spieren wordt Gertje's kutje nu wat nauwer. Geert's pik zwelt tot maximale grootte en wordt snel in en uit dat pulserende kutje gepompt. Hij voelt Gertje's hand over zijn ballen wrijven terwijl hij stevig blijft beuken. Hij voelt het bekende gevoel in z'n ballen net voor hij moet spuiten. Met een zucht komt hij klaar. Straal na straal spuit hij diep in Gertje's kutje. Ze voelt hoe zijn zaad zich een weg zoekt naar haar baarmoeder. Totaal uitgeput valt Geert over Gertje's rug. Zijn net nog fiere lid is al terug aan het verslappen en glijdt uit haar grotje, gevolgd door dikke klodders sperma. Zijn zaad druipt uit haar kutje en valt op de grond in een plasje vocht. Ook daar worden hun beider sappen verenigd.

Even later zetten ze zich naast elkaar op het bankje en rusten wat uit. Beiden hebben een gelukzalige glimlach op hun gezicht. Het liefdesspel van Ilse en Jan duurt blijkbaar iets langer. Aan de geluiden in de woonkamer te horen zijn ze nog lang niet klaar.

In de sauna was het toch te druk en hier in de woonkamer hadden ze plaats genoeg, vond ze. Ilse zit op haar knieen in de zetel, met haar kontje naar Jan gericht. Haar borsten bengelen vrolijk over de rugleuning. Jan zuigt op de grote teen van Ilse terwijl hij met zijn handen haar strakke kontje masseert. Hij laat z'n tong over haar voetzool zwerven, om vervolgens via haar kuit en dijen bij haar kontje aan te komen. Even haalt hij zijn tong door haar bilspleet, over haar sterretje om vlak voor haar schaamlippen te stoppen. Met gesloten ogen geniet Ilse van Jan's heerlijke lik- en kneedwerk. Haar billen worden gemasseerd zoals een pro het zou doen, en zijn tong zorgt voor de zachte, erotische touch die het geheel een extra dimensie geeft. Ilse zakt iets verder door haar knieen zodat haar kontje fier naar achteren steekt. Zo kan Jan makkelijker haar glimmende grotje bereiken. Het duurt dan ook niet lang vooraleer Ilse Jan's tong weer aan de binnenkant van haar dijen voelt. Ze hunkert ernaar om die op haar poesje te voelen en probeert haar kontje zo te draaien dat hij haar lipjes zou raken, maar het lukt haar niet. Plagerig patrouilleren z'n tong en lippen langs de grens van haar genotsgrotje. In een omtrekkende beweging begraven ze zich in het zachte zorgvuldig bijgeknipte schaamhaar. Zijn tien vingers wandelen over haar lichaam, van haar billen over haar rug tot op haar buik. Dan dalen ze weer af met minimale aanraking langs de binnenkant van haar benen. Een rilling gaat door Ilse's lichaam want zijn strelingen kietelen een beetje. Plots grijpt hij haar heupen en trekt deze naar zich toe. Hij zuigt z'n lippen vast aan de hare en duwt z'n tong zo diep hij kan haar grotje binnen. Een diepe zucht ontsnapt uit Ilse's mond en een drupje geil valt op Jan's tong. Dat werd tijd! Ilse's schaamlipjes en clitje waren al opgezwollen van Jan's voorspel. Voor ze het hem kan zeggen komt ze alweer klaar. Ze had het willen aankondigen maar z'n voorspel had haar al zo heet gemaakt dat de penetratie van haar kutje de legendarische druppel was. En haar kutje stroomde over. Haar hele lichaam schudt van de opwinding. Jan blijft haar kutje als bezeten beffen en haar eerste orgasme gaat onmiddellijk over in een tweede. Uitgeput zakt Ilse door haar knieen. Haar kutje glinsterend van haar vocht en haar gezicht knalrood van de opwinding. Nog nooit eerder was ze zo dikwijls op één dag klaargekomen en nog nooit had ze zoveel geil geproduceerd.

Jan laat Ilse even bekomen van haar dubbel orgasme. Hij had er bijna evenveel van genoten als Ilse zelf. Het is toch fijn iemand anders naar zo'n geweldig hoogtepunt te brengen, ja toch?

Wanneer Ilse weer bijgekomen is, staat ze op en duwt Jan in de zetel. Met een plof zakt hij weg in de zachte kussen. Nog voor hij zich in een confortabele positie kan zetten heeft Ilse haar lippen al rond zijn eikel. Ze likt het eerste druppeltje voorvocht op en prikt met haar tong in het plasgaatje. Dit is blijkbaar een gevoelig plekje want Jan begint meteen te kreunen. Hij duwt z'n bekken omhoog en dwingt zijn jongeheer dieper in Ilse's mondje. Jan's eigen vrouw wilde hem nooit afzuigen. Dat hij haar befte vond ze heerlijk, maar het idee van een penis in haar mond deed haar maag draaien. Maar nu genoot hij. Ilse is duidelijk niet vies van een dikke vlezige staaf in haar mondje en pijpt zijn hete roede. Jan's knalrode eikel lijkt net het solferkopje op een lucifer, alleen wat groter dan, en veel lekkerder. Haar warme, zachte lippen glijden langzaam over zijn eikel tot deze helemaal in haar mondje zit. Ze zet haar tanden net achter de gevoelige kop van zijn jongeheer en bijt zachtjes. Nog enkele druppeltjes voorvocht borrelen omhoog en worden door Ilse gretig opgelikt. Jan voel hoe haar tanden hun beet lossen om een centimeter lager weer toe te happen. Centimeter voor centimeter verdwijnt zijn roede in haar mondje. Onafgebroken draait haar tong als een spiraal rond zijn eikel. Steeds dieper slokt ze zijn jongeheer naar binnen. Ze voelt de kloppende paal bijna in haar keel. Tergend traag laat ze zijn paal weer uit haar mond glijden, totdat de eikel nog maar net tussen haar lippen zit. Ze slaat haar hand rond zijn roede en begint stevig te rukken. Zijn penis flitst nu snel in en uit haar mondje. Haar hete lippen verwennen zijn solferkop terwijl haar handen zijn paal stevig masseren. Ze proeft steeds meer van zijn zilte voorvocht. Ilse trekt haar handen weg en schuift haar mond snel en behendig helemaal over zijn erectie. Vier keer laat ze zijn paal tot zijn eikel weer uit haar mond glippen vooraleer hem weer helemaal op te slokken. Zijn kanon staat nu maximaal gespannen en klaar om te schieten. Ze grijpt Jan bij z'n ballen en rolt deze door haar vingers. Een scheut van pijn vertrekt vanuit zijn zak door heel zijn lichaam door de brute behandeling van Ilse. Hierdoor vermindert zijn erectie weer wat en dit is voor Ilse het teken om haar andere hand rond de schacht van zijn penis te slaan en de trekbewegingen te hervatten. Met haar linkerhand was ze niet zo handig maar dat zou Jan toch niet meer merken, dacht ze. Haar lippen omsluiten zijn eikel en haar tong dringt diep door in zijn plasgaatje om vervolgens snel rond de kraag van z'n eikel te cirkelen. Ze voelt hoe z'n roede weer opzwelt tot oorlogssterkte en zelfstandig af en toe opwipt. Ze kneedt Jan's ballen nu harder dan daarnet, maar nu voelt hij het al niet meer. Haar andere hand trekt ze weer weg en slokt zijn hete staaf helemaal naar binnen. Enkele keren pijpt ze hem met grote halen en het voelt hem aan alsof z'n lucifer wordt aangestreken en ontvlamt. Hij voelt hoe z'n zak rond z'n ballen trekt en z'n kanon tegen Ilse's gehemelte wrijft. Op dat moment spuit hij zijn hete, borrelende zaad diep in haar keel. Proestend moet Ilse zijn lid uit haar mond laten glippen en zijn tweede straal belandt half in haar mond en half op haar gezichtje. De derde witte streep schiet door de lucht en belandt in haar haar. De laatste ladingen spuit Jan over haar kin en haar borsten. Meteen wrijft Ilse al het sperma bijeen en brengt het naar haar mondje. Bijna zijn hele lading ligt op haar tong en met opengesperde mond toont ze hem fier haar vangst. Op het moment dat ze alles doorslikt spuit hij een onverwachte laatste lading over haar borsten. Uitgeput stort hij in mekaar in de zetel.

Ilse maakt van de gelegenheid gebruik om haar wat te verschonen in de keuken, want ze wil de andere twee niet storen. Wanner ze de ontspanningsruimte voorbij komt, ziet ze hoe Geert Gertje vanachteren diep penetreert. "Die amuseren zich ook wel zo te zien", zegt ze luidop zonder het te beseffen.

Teruggekomen ziet ze dat Jan nog steeds uitgeteld is. Ze zet zich op de armleuning en slaat haar hand om zijn slappe pik. Zijn voorhuid schuift makkelijk over zijn eikel en binnen een paar minuten is haar hand alweer gevuld met een hete staaf mannelijk vlees. Jan is nog te moe om zelf iets te ondernemen en staat vooral versteld dat zijn lichaam zo snel weer reageert op Ilse's handelingen. Hij laat Ilse begaan wanneer ze haar schaamlipjes op zijn eikel drukt en zich langzaam laat zakken. Haar lipjes zitte strak over zijn vleespaal. Tot aan z'n ballen zit Jan in Ilse's neukgrotje, ze had nooit gedacht dat dat zou lukken. Haar kutje is nu helemaal gevuld met Jan's heerlijke neukstaaf. Traag wipt ze op en neer om Jan stilaan op te warmen voor het vervolg, en om haar kutje te laten wennen aan de dikte van Jan's lul. Haar kutje spant heerlijk rond zijn pik en Jan heeft al snel de smaak weer te pakken. Zijn jongeheer wordt gemasseerd door het heerlijkste poesje dat hij in jaren gepakt heeft en zijn ballen gloeien nog na van Ilse's massage. Telkens wanneer Ilse zich laat zakken duwt hij z'n bekken omhoog om zo diep mogelijk in haar grotje te stoten. Dat Ilse kletsnat is verbaast hem niet. Dat geile meisje heeft hem zonet de heerlijkste pijpbeurt uit z'n leven gegeven en heeft zomaar zijn hete zaad doorgeslikt. Haar kutje glimt van haar geile sappen.

Jan is weer helemaal bij de zaak en stoot nu steeds wilder met zijn heupen. Zo wild dat hij een paar keer bijna uit Ilse's pleziertunnel floept. "Laten we een andere positie aannemen," stelt Jan voor. "Ok, stel maar iets voor," repliceert Ilse terwijl ze van hem af stapt. Jan staat ook recht, kijkt even rond en loopt naar z'n broek. Hij trekt de riem er ronduit en legt deze languit op de grond. "Nu wil ik dat je dwars over de riem gaat liggen, met de riem ter hoogte van je heupen." Zonder aarzelen legt Ilse zich neer in de gevraagde positie. "Trek nu je benen wat op en spreidt ze wat," beveelt Jan. Zonder morren doet Ilse wat van haar gevraagd wordt. Ze sluit haar ogen wanneer Jan dat vraagt en voelt hoe de riem rond haar middel aangetrokken wordt. "Wip nu je kontje wat omhoog alsjeblieft." Behendig schuift Jan het zitkussen van de zetel onder Ilse's bips zodat haar poesje wat hoger komt te liggen. Ilse heeft nog steeds haar ogen gesloten en ondergaat vol spanning Jan's spelletje. Ze voelt hem nog wat aan de riem frutselen en uit een gesmoorde kreet wanneer Jan de riem keihard aantrekt. Op de vraag of het geen pijn doet, schudt Ilse van nee en geeft Jan hiermee het sein om verder te gaan. Met een krachtige stoot dringt hij diep in haar grotje binnen. Door de riem zo hard aan te spannen wordt haar kutje automatisch verder opgetrokken waardoor Jan nu zelfs bijna zijn ballen mee naar binnen kan stoten. Zelfs de dikte van zijn penis is geen probleem meer. Hij plaatst zijn vuisten op de grond naast haar borsten en stoot in hoog tempo op haar in. Haar borsten wippen zo wild van hot naar her dat hij er niet in slaagt één van haar tepels in zijn mond te nemen. "Dan maar niet,' denkt hij, en stoot verder. Een luid gesop weerklinkt door de woonkamer. Ilse's geil druipt over het kussen en belandt tenslotte op de tapijt. Kwijl loopt uit haar mondhoek over haar wang. Zo werd ze nog nooit geneukt. Even opent ze haar ogen en ziet dat Jan met geloten ogen en luid hijgend ook zijn pook krachtig in haar overhitte kacheltje ramt. Het zweet druipt van zijn gezicht recht op haar borsten. Telkens een druppel op een stijve tepel valt gaat er een siddering door haar geile, opgewonden lijfje. "Jaaaaaaaaaaaan, ik ga ko-o-o-men," kirt ze en komt Jan's gevaarte met haar kutje tegemoet waardoor de penetratie nog veel dieper is. Hun beider gezichten zijn knalrood aangelopen. Elke keer Jan diep in Ilse's grotje stoot komt hij dichter bij zijn orgasme. De eerste tekenen hiervan kondigen zich al aan, net zoals bij Ilse.

Hij voert zijn tempo nog wat op en enkele seconden later schreeuwen ze het beiden uit alsof ze getroffen werden door een kogel. Minutenlang raast Ilse's orgasme door haar lichaam. Ze merkt zelfs niet dat Jan de ene na de andere lading zaad rechtstreeks tegen haar baarmoeder schiet. Hij spuit zoveel dat er na zijn tweede lading al kwakken wit zaad uit Ilse's kutje op het kussen druppen. Totaal uitgeput laat hij zich van Ilse rollen waardoor zijn jongeheer uit haar genotsgrotje glijdt, gevolgd door nog een lading heet sperma. Hoelang ze daar uitgeteld gelegen hebben weten ze niet, maar wanneer ze hun ogen openen zien ze Gertje en Geert in de grote zetel zitten. "We hebben genoten van jullie hete neukbeurt," zegt Gertje, "maar nu is het echt wel tijd om te vertrekken, anders worden ze ongerust op de manege."

Jan en Geert nemen afscheid en gaan op zoek naar de dichtsbijzijnde fietsenmaker. Gertje en Ilse rijden in schone kleren terug naar de manege. De stalknecht verwelkomt hen en neemt de paarden van hen over. Hij dacht eerst nog te zeggen dat er iets in Ilse's haar zat maar besloot het dan toch maar niet te doen. Moest die witte klodder zijn wat hij dacht dat het was, zou hij haar in verlegenheid brengen, en dat wilde hij niet...
Aantal keer gelezen:
198
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)