Spannendverhaaltje.nl

er is een wereld voor me open gegaan.....

-
21-08-2010
Er is een wereld voor me opengegaan sinds ik jou, de man van mijn hete dromen, heb leren kennen……. en iedere dag wil ik meer en meer en meer…..
“Vroeger” was sex een noodzakelijk kwaad, nu een dagelijkse behoefte, ik wil je iedere dag diep en hard in mijn natte kutje voelen, uren achter elkaar, dagen achter elkaar, doorgaan en doorgaan, harder en harder, ik kan er geen genoeg van krijgen.
Helaas moet ik nu nog genoegen nemen met enkele gestolen uurtjes per week maar ik smeek iedere dag om meer, veel meer!!!
Dat ik iedere dag je geile sletje mag zijn, nee, MOET zijn zelfs !!! Ik vind het zo geil als jij me “je geile sletje” noemt, alleen daar kom ik al bijna door klaar. Jouw dominante gedrag maakt me bloedgeil !!
Iedere dag heerlijk gelikt en gestreeld te worden, iedere dag jouw heerlijke dikke pik in mijn mond, je ballen likken en je heerlijk spuitend in mijn mondje klaar laten komen, dat is toch de ultieme wens van iedere vrouw? Voor mij in ieder geval wel….
Kan me niet herinneren dat ik ooit zo geil ben geweest, als ik ’s morgens wakker wordt klopt mijn klit en is mijn kutje al kletsnat, een kutje dat vraagt om geneukt te worden door jou.
Inmiddels al een tarzan gekocht maar die valt me tegen, behalve als jij hem bij me gebruikt, dan voelt het zo ontzettend geil, jouw dikke lul in mijn mond en jij met de tarzan op de hoogste stand in mijn hete kutje…. mmm, heerlijk.
Ook voor de eerste keer in mijn leven foto’s van mezelf gemaakt al spelend met mijn tarzan, om jou ook scherp en geil te houden heb ik je deze toegestuurd, ik hoop dat je (en ik dus ook ) er profijt van hebt.

Ik voel me soms nog een maagd ten opzichte van jou maar voel dat ik langzaamaan aan het veranderen ben in een nymfomane, ik sta voor alles open en lever me totaal aan je over, jij mag me domineren, alleen jij, en je mag alles met me doen, echt alles wat in je opkomt !!
Zelfs iets waar ik altijd huiverig voor ben geweest wil ik zsm onder knie krijgen, jawel, anaal.
Heerlijk jouw dikke pik in mijn kontje wat nog lekker nauw is en waar je spuitend in klaar komt.
Ik weet dat ik hier nog een lange weg te gaan heb en hier nog de nodige oefeningen voor zal moeten doen, maar geloof me, er zal een dag komen dat je je paal er diep in mag rammen en ik gil van genot.
Afgelopen week zelfs door jou vastgebonden aan bed, heerlijk onverwachts en totaal onvoorbereid, het was “the best sex ever” tot op heden…. de striemen op mijn polsen, ik mocht niet klaarkomen van je maar ooh, wat brandde ik vanbinnen, alles deed zeer van genot….. en het genot was des te groter toen ik het uiteindelijk van je uit mocht gillen en mijn orgasme mocht ervaren.
Maar ik verwacht nog meer van je, je zit vol verrassingen en ik ben er dol op om verrast te worden zoals je inmiddels gemerkt hebt, ik kan er geen genoeg van krijgen.
Ik droom ’s nachts dat ik door je genomen word, ik op mijn knieën op de rand van het bed en jij achter me staand en diep in mijn kutje neukt, doordat je achter me staat kun je veel kracht zetten en kom ik gillend klaar.
Ook droom ik dat ik lekker ’s nachts lig te slapen, alleen in mijn grote bed en dat jij stilletjes binnen bent gekomen en me totaal onverwachts, in mijn slaap, keihard neemt….. en zo droom ik iedere nacht, vind je het vreemd dat ik iedere morgen kletsnat wakker word?
Zo heb ik nog vele hete, geile dromen, waarvan er inmiddels enkele uit zijn gekomen.
Zoals, jij likkend en zuigend aan mijn tepelpiercings, mijn tepels zijn door de piercings superheet geworden en ik ga al bijna tegen het plafond van geiligheid als je ze likt…. als je daarbij ook nog eens hardhandig met mijn borsten speelt druipt het vocht alweer tussen mijn benen, het vocht wat maar blijft komen en van geen ophouden weet sinds ik jou heb leren kennen…..
Hoe kan het dat een man zo’n verslavende uitwerking kan hebben?? Geen flauw idee en eigenlijk hoef ik hier het antwoord ook niet op, het enige wat ik wil is meer, meer en meer……

Moraal van dit verhaal?? Het leven kan één groot orgasme zijn als je je er aan overlevert ;-)



Aantal keer gelezen:
187
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)